İNTA’nın ‘Kalite Yönetimi Sistemi (QMS)’ ve ‘Sağlık, Güvenlik ve Çevre Sistemleri (HSE)’, uluslararası standartlar ve düzenlemeler esas alınarak oluşturulmuştur. Bu sistemler iş süreçlerimizin yürütülmesinde ve hedeflerimize ulaşmada önemli rol oynamaktadır.

Çevreye karşı sorumluluğumuzu etkili olarak yerine getirmek için , HSE Sistemimizi sürekli olarak geliştirmeyi bir zorunluluk olarak görmekteyiz. Kullandığımız herhangi bir tehlikeli madde standartlara uygun olarak atılmakta, tüm işlemlerimiz her türlü kirliliği yok edecek şekilde yürütülmektedir. Bizim için insan yaşamı ve yaşam kalitesi çok değerlidir. Bu nedenle kuruluşumuz bir yandan iş güvenliği önlemleri alırken, diğer yandan çalışanlarımız başkalarına ve çevreye karşı saygılı olma konusunda eğitilmektedir.

Telekomünikasyon sektörünün öncülerinden olan İNTA, müşteri taleplerini benzersiz ve kaliteli hizmeti sunarak karşılamayı hedeflemektedir.. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için şirketimiz tarafından benimsenmiş olan Kalite Yönetim Sistemi TUV tarafından verilen DIN EN ISO 9001:2008 sertifikasıyla belgelenmiştir. Sertifikaya sahip olmanın tek başına yeterli olmayacağı bilinciyle, sistem ve hedefler müşteri gereksinimleri doğrultusunda sürekli olarak iyileştirilmektedir. Bu süreç yalnızca ilgili ve sorumlu birim tarafından değil, İNTA’nın temel çalışma prensibi olan ‘Müşteri Memnuniyeti’ ve ‘Başarı’ unsurlarını tümüyle benimsemiş, tüm çalışanlarımızın katkısıyla gerçekleştirilmektedir.

İLETİŞİM

Tel: +90 312 436 01 13

Fax: +90 312 436 16 93

info@inta.com.tr

Balgat Mah. Mevlana Bul. Yelken Plaza No:139/A Kat:16 NO:44 Çankaya/ANKARA

İNTA MÜHENDİSLİK 2022